Astroloji

 

 

 
Akrep (19.09.2019)
Bugün maddi sorunlarınız sebebiyle ilişkilerinizde restleşmelere dikkat etmelisiniz. Özellikle aile üyeleriyle bir gerginliğin içinde olmamak adına sakin kalmalısınız.
 
Aslan (19.09.2019)
Siz adımlarınızı atarken yolunuza çıkan bazı taşlara dikkat etmelisiniz. Düşmenize sebep olan taşları kenara koyarak ilerlemeniz bugün ikili oynayan kişilerin maskelerini düşürecektir.
 
Balık (19.09.2019)
Size güven problemi yaşatan konularda, yara almamış gibi davranmanız daha iyi analiz yapmanıza yardımcı olacaktır. Kime iki kere güveneceğinizi artık öğrenmeniz gerekmektedir.
 
Başak (19.09.2019)
Size verilen sözlerin tutulmaması bugün kafanızı karıştırmış olabilir. Bunlara odaklanmayın. Sadece ileriye dönük verilen vaatlerin yerine yedek planlar içinde olun.
 
Boğa (19.09.2019)
Bugün üstlerinizle olan iletişiminizde doğru kelimeleri doğru bir üslupla sunmanız, çatışmalı söylemlerin önüne geçecektir. Maddi beklentilerinizi kabul ettirmeye çalışırken olan bu süreci lehinize çevirebilirsiniz.
 
İkizler (19.09.2019)
Beklentilerinizi gerçeklere ve mevcut durumunuza göre şekillendirmelisiniz. Bugün yanılgı ve yanlış seçimlerin tuzağına düşmemek için bu sınırlara dikkat etmeniz hayrınıza olacaktır.
 
Koç (19.09.2019)
Bir yandan seyahat planları yaparken diğer yandan da kariyerinizi ileriye taşıyacak adımları atmaya başlayabilirsiniz. Yoğun bir iletişim içinde olmanız işinizde ve sosyal hayatınızda keyfinizi de yerine getirecektir.
 
Kova (19.09.2019)
Maddi beklentileriniz bugün istediğiniz gibi şekillenmese de durumu yeniden değerlendirmeye almanız çözümü getirebilir. Bu konuda size en büyük destek partnerinizden gelebilir.
 
Oğlak (19.09.2019)
Bugün kulağınıza gelen dedikodular sizi zor durumda bırakabilir. Kafanızın karışmaması adına iletişim dilinizde yanlış anlaşılmalar oluşturmayan ifadeler kullanmalısınız.
 
Terazi (19.09.2019)
Bugün yakın arkadaşlarınız veya kardeşlerinizle ilgili mutlu haberler kulağınıza gelebilir. Paylaştıkça çoğalan bu gelişmeler iletişiminizi de güzelleştirecektir.
 
Yay (19.09.2019)
İkna olmakta zorlandığınız konularda bugün kabule gitmeniz gerekebilir. Sürece güvenin ve doğru olanı bugün yapın.
 
Yengeç (19.09.2019)
Özgüveninizin ışık olup sahnede sizi aydınlattığı bir gündesiniz. Beklenmedik yeni bir tanışma ya da geçmişten gelen bir rüzgâr kalbinizde tatlı bir esintiye dönüşebilir.

 

 

 

Haber Yazılımı