Haber Detayı
03 Mart 2020 - Salı 18:14
 
AK GENÇLERDEN BAHAR KALKANI HAREKATINA DESTEK
Sivas AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı, Bahar Kalkanı Operasyonuna destek için bugün sabah namazında Ulu Camii’nde Camii Cemaati ile birlikte Fetih suresi okuyarak dua etti.
SİYASET Haberi
AK GENÇLERDEN BAHAR KALKANI HAREKATINA DESTEK

AK Parti Sivas Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya ve beraberindeki yönetimi saba namazından Tarihi Ulu Cami’de toplanarak Bahar Kalkanı Harekâtında bulunan Mehmetçiklerimiz için Fetih Suresi okudu ve Ülkemizin bütünlüğü, birlik ve beraberliği için dua etti.

Sabah namazı ardından Sivas’taki esnaflarımıza Türk Bayrağı dağıtan AK Gençler, kapalı olan esnafların ise kapılarına Türk Bayrakları bırakarak Sultan Şehrimizin cadde ve sokaklarını Türk Bayrakları ile donattı.

Düzenledikleri etkinlik ile açıklamalarda bulunan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya, Bedenimiz burada olsa da ruhumuz, kalbimiz sınır ötesi harekâtında memleketimizin istikbali, istiklali, milletimizin istikbali için gece gündüz gözünü kırpmadan fedakârca çarpışan Mehmetçiğimizin yanında. Ülke olarak gün bir ve beraber olma günüdür. Bizlerde Genç Kardeşlerimizle birlikte Bahar Kalkanı Harekatına destek olmak amacıyla Sabah Namazında Şanlı ordumuz için Fetih Surelerini okuyarak dualar ettik. Ardından ise Bağımsızlığımızın Sembolü olan bayrağımızı esnaflara dağıtarak işletmelerine asmalarını rica ettik” diye konuştu.

Kaynak: Editör: admin
Etiketler: AK, GENÇLERDEN, BAHAR, KALKANI, HAREKATINA, DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı