Haber Detayı
09 Eylül 2017 - Cumartesi 17:39
 
Ak Parti İlçe Başkanı Aday Olmayacağını Açıkladı
Kongreye sayılı zaman kala, İstanbul'un en önemli ilçelerinden birinin Ak Parti İlçe Başkanı Av. Ümit Çoban aday olmayacağını açıkladı.
SİYASET Haberi
Ak Parti İlçe Başkanı Aday Olmayacağını Açıkladı

Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Av. Ümit Çoban  Ak Parti İstanbul İl başkanlığı ile yaptığı istişare sonrası kongrede aday olmayacağını açıkladı.İlçe başkanı Ümit Çoban, 19 Ağustos’ta başlayan ve 12 Kasım da sona erecek olan kongre sürecinde vermiş olduğu karar sonrası herhangi bir kırgınlık küskünlük olmadan çalışmaya devam edeceğini ifade etti.

POTANSİYEL ADAYLAR

Peki Av.Ümit Çoban yerine konuşulan isimler kimler.?

İsterseniz bir de onlara bakalım:
Maltepe’de önemli bir oy  potansiyeline sahip olan Kas-Der Başkanı Süfyan Helvacıoğlu, Mevcut yönetimdede bulunan Yılmaz Erten,Fatihin Nesli Derneği başkanı Bülent Gürpınar AK Parti  İstanbul 1. bölge Milletvekili A. Adayı Samsunlu Dursun Şahin,Dünya Ticaretler Birliği Başkanı Mirze Şimşek, Akay  öğretim kurumları sahibi Veysi Akay;Avukat Şuayip İçli, Asımın Nesli Gençlik Eğitim Derneği başkanı  Ayhan Yıldırım, Erdoğan Akkaya, Ercan Gümüş , Mehmet Erikçi , Atila Üstündağ, Kadem Ekşi isimleri kulislerde öne çıkıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti, İlçe, Başkanı, Aday, Olmayacağını, Açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı