Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 17:24
 
BİLGİN İŞÇİLERLE BULUŞTU
Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin şehirde faaliyet gösteren bir fabrikayı ziyaret ederek işçilerle bir araya geldi. Başkan Bilgin’e Başkan Yardımcısı Bekir Sıtkı Eminoğlu da eşlik etti.
YEREL Haberi
BİLGİN İŞÇİLERLE BULUŞTU

Bulduğu her fırsatta üretim yapan fabrikalara ziyaretlerde bulunan Başkan Bilgin, işçilerle bir araya gelerek sorunlarını dinliyor, fikir alışverişinde bulunuyor.

 

Gezi kapsamında Taşlıdere Mevkiindeki bir alçı üretim fabrikasını ziyaret eden Bilgin, burada Fabrika Müdürü İsmail Duran’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdür İsmail Duran, “Fabrikamız 1998 yılında kuruldu. 100 çalışanımız ve 1000 ton üretim kapasitemiz inşaat sektörüne hizmet vermektedir. Belediye Başkanımıza bizimle birlikte oldukları bize vakit ayırdığı için çalışanlar ve şirket adına teşekkür ederim.” dedi.

 

Şehir ekonomisine katkı sağlayan ve üreten herkesin yanında olduğunu ve desteklediğini bildiren Başkanımız Bilgin, “Üretime, istihdama katkı sağlayan her bir üreticimizin yanındayız.  Çalışanlarımıza, işverenlerimize teşekkür ediyorum. Burası Türkiye'nin 5 ayrı bölgesindeki alçı sektörünün lider firmalarından bir tanesi… Bizler de Sivas olarak şehrimizde üretime, istihdama katkı sağlayan fabrikamızla ilgili sorun varsa, soruların çözümü noktasında tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlikte, ortak iradeyle, üretenin ve istihdam sağlayanın yanında olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: admin
Etiketler: BİLGİN, İŞÇİLERLE, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı