Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 14:46
 
ÇETİNDAĞ; “SİVAS’A EŞSİZ HİZMETLER YAPTINIZ”
Belediye Başkanı Sami Aydın geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerde güven tazeleyen Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
SİYASET Haberi
ÇETİNDAĞ; “SİVAS’A EŞSİZ HİZMETLER YAPTINIZ”

Sivas’a eşi benzeri olmayan hizmetler yapıldığına işaret eden Ziraat Odası Başkanı Çetindağ, “Çiftçilerimiz adına, Sivas’ımız adına size ve ekinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gerçekten Sivas'a mükemmel eserler bıraktınız. Mükemmel hizmet ettiniz. Bugün alnınızın akıyla sokağa çıktığınız zaman herkes boynunuza sarılıyorsa, çok iyi şeyler yaptınız demektir. Allah herkese böyle güzel şeyler nasip etsin. Ben inşallah sizleri daha iyi yerlerde göreceğimize adım gibi eminim. Bundan sonraki hayatınızda da başarılar dilerim.” dedi.

 

Ziraat Odası ile birlikte uyumlu ve verimli bir çalışma dönemi geçirdiklerini ifade eden Başkan Aydın ise; “Biz eğer Sivas'ı aldığımız noktadan arkadaşlarımızla beraber daha yukarılara taşıdıysak ne mutlu bize. Siyasette makamlar gelir geçer. Makamların bir önemi yok. Siyasette var olmak halkın gönlünde olmak. Eğer biz bugün halkın gönlüne girmişsek ve her gittiğimiz yerde vatandaş bizi kucaklıyorsa biz gerçekten siyasette kalıcı olmuşuz demektir. Bundan dolayı Sivas halkına teşekkür ediyorum. Biz gönül belediyeciliğinin çok iyi bir örneğini ortaya koyduk. Bugün yaşlısı genci, kadını erkeği, partilisi partisizi bunu net bir şekilde ortaya koyuyor. Dolayısıyla ben bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Karaman, Abdurrahim Ceyhan, Mehmet Muaz Uzun ve Özbelsan AŞ Genel Müdürü Şaban Kaya da hazır bulundu.

Kaynak: Editör: admin
Etiketler: ÇETİNDAĞ;, “SİVAS’A, EŞSİZ, HİZMETLER, YAPTINIZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı