Haber Detayı
12 Mayıs 2019 - Pazar 07:51
 
KARABÜK'TE RAMAZAN EĞLENCELERİ
Ramazan etkinlikleri, her akşam iftardan sonra saat 21.00’de her gün bir mahallede vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.
YEREL Haberi
KARABÜK'TE RAMAZAN EĞLENCELERİ

Yenişehir Mahallesi Metin Türker Parkında düzenlenen Ramazan etkinliğine Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, Karabük Belediyesi Özel Kalem Müdürü İrfan Kartal, Karabük Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cavit Kesginci ile çok sayıda vatandaş ve çocuklar katıldı.
Karabük Belediyesi, Ramazan Ayının gelmesiyle birlikte farklı organizasyonlarla vatandaşı bir araya getiriyor. Yenişehir Mahallesi Metin Türker Parkında düzenlenen programda Karabük Belediyesi Kent Orkestrası’nın sunduğu müzik ziyafeti büyük beğeni alırken, yarışmalarda ise miniklerin yanı sıra gençler de birbirleri ile kıyasıya yarıştı. Etkinliklere katılanlara Karabük Belediyesi tarafından eski Ramazanların vazgeçilmesi olan pamuk şeker, patlamış mısır gibi çeşitli ikramlar sunuldu. Geç saatlere kadar devam eden program çocuklar için düzenlenen çeşitli eğlenceler, oyunlar ve yarışmalar ile son buldu.
Ramazan etkinliği 12.05.2019 Pazar günü saat 21:00'de 5000 Evler 75. Yıl Mahallesi ile devam edecektir. Tüm halkımız davetlidir.
Ramazan Etkinliklerine katılmak isteyenler www.karabuk.bel.tr adresinden şenliklerin yerini ve günlerini öğrenebilirler.

 

Kaynak: Editör: admin
Etiketler: KARABÜK'TE, RAMAZAN, EĞLENCELERİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı