Haber Detayı
26 Ekim 2018 - Cuma 22:51
 
MÜSLÜM ADANA İZLEYİCİSİYLE BULUŞTU
Genç, yaşlı her kuşaktan izleyicinin çok sevdiği, şarkıları dilden dile dolaşan, efsanevi sanatçı MÜSLÜM GÜRSES’in acılar ve aşkla dolu ‘film gibi’ hayatı, keşfedildiği yer Adana’da oyuncuların katılımıyla Cinemaximum M1’de gerçekleşen gala ile seyirciye merhaba dedi. Özel gösterim öncesinde; filmin başrol oyuncusu Timuçin Esen’in yanı sıra Ayça Bingöl, Turgut Tunçalp, Taner Ölmez, Şahin Kendirci’nin de katıldığı söyleşiye Adanalılar yoğun ilgi gösterdi.
KÜLTÜR Haberi
MÜSLÜM ADANA İZLEYİCİSİYLE BULUŞTU

 

Tüm zamanların gişe rekorlarını kırmaya hazırlanan,Can Ulkay ve Ketche’nin yönetmenliğinde çekilen MÜSLÜM, Dijital Sanatlar Yapımevi yapımcılığı ve CGV Mars Dağıtım’ın dağıtımıyla 1.000’den fazla salonda tüm Türkiye’de vizyona girdiği gün Adana’da gerçekleşen galaya Müslüm Gürses hayranları yoğun ilgi gösterdi. Filmin oyuncuları Müslüm Gürses’in hayatında önemli yeri olan Adana’da sinemaseverlerle buluşmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederken, söyleşiye katılanlar Müslüm filminin ikinci büyük galasının Adana’da olmasının çok anlamlı olduğunu dile getirdiler.

59 yıllık hayatına sonsuz acı ve Muhterem Nur’a bağlılığını sığdırarak sanatında devleşen Müslüm Gürses’in acılarla dolu “film gibi” hayatını Urfa’daki çocukluğundan başlayıp Adana’da keşfedilip, İstanbul’da yıldızlaşmasına kadar pek çok bilinmeyen yönüyle anlatan MÜSLÜM filmi Adanalı izleyicilerden tam not aldı. Adana özel gösteriminde seyirciyle buluşan ve Müslüm Gürses’i canlandıran Timuçin Esen “Zor bir film oldu. Bu kadar büyük bir sanatçının anısını yaşatmak istedik. Vizyonun ilk gününde Adana’da sizlerle birlikte, filmi seyretmek istedik. Tüm Adana’ya teşekkür ederim.” açıklamalarında bulunurken Müslüm Gürses’in annesini canlandıran Ayça Bingöl, “Adana’nın benim için özel bir yeri var. Elimden gelenin en iyisini yaptım. Artık film sizindir.” açıklamalarıyla duygularını ifade etti. Filmde Müslüm Gürses’in gençliğine hayat veren Adanalı genç oyuncu Şahin Kendirci ise “İyi ki varsınız Adana” diyerek Adanalı sinemaseverlere seslendi.

Müslüm’ün oyuncu kadrosunda Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl, Erkan Can, Taner Ölmez, Erkan Avcı, Şahin Kendirci,Turgut Tunçalp, Güven Kıraç, Erkan Kolçak Köstendil, Caner Kurtaran, Goncagül Sunar, Aleyna Özgeçen yer alıyor.

Fragman youtube linki : https://youtu.be/uFi6MlJojyI

 

CGV Mars Entertainment Group Hakkında:

2016 yılında CJ Güney Kore’nin en büyük multiplex sinema zinciri bünyesine katılan CGV Mars Entertainment Group, Türkiye’de sinema izleyicisine üstün hizmet kalitesiyle sinema keyfi sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. 4DX, Starium, ScreenX, IMAX gibi gibi ileri düzey film teknolojilerini Türkiye ile ilk buluşturan şirket olan CGV Mars Entertainment Group, konforlu, özelleştirilmiş koltuklarının yer aldığı Gold Class ve Tempur salonları ile de farkını ortaya koymaktadır. Cinemaximum salonları ile dünya standartlarındaki teknolojiyi; konfor, ergonomi ve üstün hizmet anlayışı ile birleştiren CGV Mars Entertainment Group, sunduğu avantajlı kampanyalar ve CGV Cinema Club ile sinema keyfini herkesle buluşturmayı hedeflemektedir. CGV Mars Entertainment Group Türkiye genelinde 884 salonu ve 121.348koltuk sayısı ile Türk filmseverlere hizmet sunmaktadır.

Kaynak: Editör: admin
Etiketler: MÜSLÜM, ADANA, İZLEYİCİSİYLE, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı