Haber Detayı
25 Şubat 2020 - Salı 14:29
 
SİVAS AK PARTİ KONGRE SÜRECİNDE
AK PARTİ Sivas İl Başkanı Ziya Şahin basın ile buluştu
SİYASET Haberi
SİVAS AK PARTİ KONGRE SÜRECİNDE

AK PARTİ Sivas İl Başkanı Ziya Şahin basın ile buluştu,

Şahin basın toplantısında şunları söyledi:

"Sözlerime başlamadan önce Tüm hemşerilerimin, mübarek üç aylarını tebrik ediyorum. Rabbim sağlık ve sıhhat içerisinde ramazan ayına ulaşmayı nasip etsin.

Bilindiği üzere İl Teşkilatı olarak kongre sürecine girmiş bulunmaktayız. Geçtiğimiz hafta sonu Ulaş ve Hafik ilçe kongrelerimizi büyük bir coşkuyla ilk gün ki heyecanla, birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdik. İlçe Kongrelerimizde gördüğümüz tablo bizi ziyadesiyle memnun etti, bu anlamda ilçelerimizde AK Parti’ye olan güveni, Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan inanç ve sevgileriyle bizleri yalnız bırakmayan çok değerli partililerimize teşekkür ediyorum. Bu kapsamda İlçe kongrelerimizin 6. Aya kadar devam edeceğini duyurmak istiyorum.

Kıymetli Basın Mensupları, Değerli hemşehrilerim

Sayın Genel Başkan Vekilimiz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş 28 Şubat Cuma günü bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve Teşkilatımız tarafından düzenlenen Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına katılmak üzere Sultan Şehrimiz Sivas’a teşrif edecektir.

Genel Başkan Vekilimiz Sayın Numan Kurtulmuş, Sivas Valiliğimizi, Sivas Belediyemizi ziyaret edecek ve şehrimizde faaliyet gösteren STK Temsilcileri ile bir araya gelerek istişarelerde bulunacak, Akşam ise teşkilatımızın Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına katılarak Sivaslı Hemşerilerimize hitap edecektir. Toplantımızın ardından ise TÜGVA tarafından düzenlenen “Siyaset ve Toplumu Şekillendirme projesi” programına katılacaktır.

Ben buradan tüm hemşerilerimizi 28 Şubat Cuma günü saat 17’de Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde düzenlenecek olan Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantımıza davet ediyorum."

Kaynak: Editör: admin
Etiketler: SİVAS, AK, PARTİ, KONGRE, SÜRECİNDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı