Haber Detayı
25 Kasım 2019 - Pazartesi 15:23
 
SİVAS AK PARTİDEN ÖĞRETMENLERE ZİYARET
AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya ve Gençlik Kolları Teşkilatı 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Sivas Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret etti.
SİYASET Haberi
SİVAS AK PARTİDEN ÖĞRETMENLERE ZİYARET

Burada Okul Müdürü Mete Çaykuş ve Öğretmenler tarafından karşılanan İl Başkanı Aksu ve beraberindeki heyet ilk olarak bu yıl eğitim öğretime başlayan okul hakkında bilgi aldı. Daha sonra sınıfları tek tek gezerek Öğretmenlerin Günün kutlayan Aksu ve beraberindeki heyet öğretmenlere karanfil verdi.

Öğretmenlik mesleğinin kutsal bir görev olduğuna dikkat çeken İl Başkanı Hakan Aksu, Öğretmenlerimizin görevi oldukça zor ancak sizin gibi özel eğitim öğretmenlerinin işi da zor diyerek vefakar ve fedakar öğretmenlerin gününü kutladı.

Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya ise, 24 Kasım öğretmenler gününü bulundukları konum itibari ile kısıtlı bir şekilde kutlayan Özel Eğitim öğretmenlerini ziyaret ederek günlerini kutlamak istediklerini belirtti.

Okul Müdürü Mete Çaykuş ise, böylesine anlamlı bir günde okullarını ziyaret ederek, kendisini ve beraberindeki öğretmenleri mutlu eden AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu ve beraberindeki gençlik teşkilatına teşekkür etti.

Kaynak: Editör: admin
Etiketler: SİVAS, AK, PARTİDEN, ÖĞRETMENLERE, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı