Haber Detayı
05 Şubat 2020 - Çarşamba 18:54
 
SİVAS'LI AK GENÇLER YARDIMA KOŞTU
Geçtiğimiz günlerde Malatya ve Elazığ’da meydana gelen depremlerin ardından AK Parti Sivas İl Teşkilatı, İl Gençlik Kolları Başkanlığı öncülüğünde yardım kampanyası başlattı. Sosyal medya ve çeşitli alanlarda tanıtımlarını yapan AK Gençler topladıkları yardımları AFAD İl Müdürlüğüne teslim etti.
SİYASET Haberi
SİVAS'LI AK GENÇLER YARDIMA KOŞTU

Soba, Gıda Kolisi, Battaniye ve Elektrikli ısıtıcıların yanı sıra nakdi yardım da toplayan AK Gençler bugün toplanan yardımları AFAD İl Müdürlüğü Ekiplerine teslim etti. Toplanan nakdi yardım ise, İl Başkanı Hakan Aksu, İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya ve Yönetim kurulu üyelerinin de katılımıyla Ziraat Bankası Merkez Şubesinden AFAD hesabına yatırıldı.

AK GENÇLER’DEN YARDIM KAMPANYASI

Programın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya, “Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Elazığ ve Malatya illerimizde meydana gelen Depremlerden dolayı deyim yerindeyse ülkemizde vatandaşlarımız seferberlik ilan ederek yardım kampanyaları düzenliyor. Bizlerde AK Parti teşkilatı olarak Gençlik Kollarımızın öncülüğünde karınca kararınca bir yardım kampanyası başlattık kampanya neticesinde Gıda Kolisi, Soba ve Battaniye ile birlikte nakdi yardımlar topladık. Partimize ulaştırılan Gıda Kolileri, Soba ve Battaniyeler Afad İl Müdürlüğü aracılığı ile toplanan nakdi yardımları ise Türk Kızılay’ı hesabına aktararak deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza elimizden geldiğince yardımda bulunacağız.” İfadelerini kullandı.

Açıklamasının sonunda yardım kampanyasına katılan vatandaşlara teşekkür eden Sakarya, “Yardım kampanyamıza destek veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, bir daha bu tür doğal afetlerin yaşanmamasını cenabı Allahtan niyaz ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör: admin
Etiketler: SİVAS'LI, AK, GENÇLER, YARDIMA, KOŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı