Haber Detayı
21 Eylül 2017 - Perşembe 02:10
 
SULTANBEYLİ EĞİTİM STARTI
Yeni Eğitim-Öğretim Yılı başladı… Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin İTO Şehit Er Dursun Sivaz İlkokulu’nda gerçekleşen programa katıldı.
YEREL Haberi
SULTANBEYLİ EĞİTİM STARTI

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı’nın öğrencilere, öğretmenlere, idarecilere ve ailelere hayırlı olmasını dileyerek, “Eğitim geleceğe ulaşmanın en yegâne yoludur. Aynı zamanda eğitim bir ülkeyi kalkındırmak, geleceğe taşımak, iddialı ve hedefleri olan bir nesil yetiştirmek demektir. Öğretim, teknoloji ve internetin ilerlemesiyle yaşamımızın her döneminde ulaşabileceğimiz bir kavram olsa da aynı şeyi eğitim için söyleyemeyiz. Çünkü eğitim küçük yaşta aileden başlayarak okulla birlikte devam eden ve son olarak kişinin kendi benliğini oluşturmasıyla tamamlanan bir süreçtir. Onun için çok küçük yaşlarda eğitimli bir nesil yetiştirmek için yola koyulmak büyük önem taşımaktadır.” şeklinde konuştu.

Son olarak konuşan Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay ise 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı’nı kutlayarak, “Eğitim bizim en esaslı alanımızdır. Önceliğimizi eğitime verdiğimiz için daha fazla çalışmak zorundayız.” ifadelerini kullandı.

Açılış, İTO Şehit Er Dursun Sivaz İlkokulu öğrencilerinin hazırladıkları programla sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SULTANBEYLİ, EĞİTİM, STARTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı