Haber Detayı
19 Eylül 2017 - Salı 07:59
 
SULTANBEYLİ HAYVANLARLA DOST
Sultanbeyli Belediyesi minik dostlarını unutmayarak ilçenin belli bölgelerine yerleştirdiği su kaplarıyla sokak hayvanlarının susuz kalmamasını sağladı.
YEREL Haberi
SULTANBEYLİ HAYVANLARLA DOST

Yaz bu sene sıcak geçti. Güneşin etkisi tüm ülkeye yayılırken Sultanbeyli’de yaz sıcaklarından en fazla etkilenen ilçelerin başında geldi.

Yaz sıcaklarından en çok etkilenenler ise minik dostlarımız oldu. Sultanbeyli Belediyesi sokak hayvanlarını düşünerek Abdurrahmangazi Mahallesi Belediye Caddesi, Mehmet Akif Mahallesi Fatih Bulvarı, Turgut Reis Mahallesi Fatih Bulvarı, Mecidiye Mahallesi Ağrı ve Pendik Caddesi, Fatih Mahallesi Petrol Yolu Caddesi, Adil Mahallesi Ekol Caddesi ve Battalgazi Mahallesi Kubbe Caddesi noktalarına yerleştirdiği su kaplarıyla minik dostlarımızın susuz kalmamasını sağladı.

Canlıya değer veren Sultanbeyli Belediyesi’ne destek çıkan da şüphesiz Sultanbeyli sakinleri oldu. İlçede yaşayan vatandaşlar da su kaplarına su temin ederek minik dostlarımızın su ihtiyaçlarını karşılamada önemli rol oynadılar. Böylelikle minik dostlarımız da yazın tadını sorunsuz bir şekilde çıkararak Sultanbeyli’nin rengi olmaya devam ettiler.

Kaynak: Editör: admin
Etiketler: SULTANBEYLİ, HAYVANLARLA, DOST,
Yorumlar
Haber Yazılımı