Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 12:54
 
TAŞYÜREK SEVGİSİ İZDİHAMA DÖNÜŞTÜ
Kartal AK PARTİ Belediye Başkan adayı Ebubekir Taşyürek'e engellilerin sevgi gösterisi görülmeye değerdi.
SİYASET Haberi
TAŞYÜREK SEVGİSİ İZDİHAMA DÖNÜŞTÜ

AK PARTİ Kartal İlçe Başkanlığı ile Engellilerin bir araya geldiği muhteşem organizasyon Kartal Şafak Döner'de gerçekleştirildi.

Kartal genelinde ikamet eden engelliler ve ailelerinin katılılımı ile yüzlerce insan Ebubekir Taşyürek'i aralarında görünce sevgi gösterilerinde bulundular. Özellikle işitme engellilerin oluşturduğu grup Taşyürek'e işaret  diliyle sevgilerini anlatırken, alçakgönüllüğü ve insan sevgisi ile tanınan Ebubekir Taşyürek kendilerine aynı şekilde işaret diliyle sevgilerini, saygılarını sunarak şükranlarını iletti.

Ebubekir Taşyürek, burada yaptığı konuşmada 10 yıldır ihmal edilen Kartal'da yaşayan engellilerin 1 Nisan itibarıyla sorunlarının çözülmeye başlanacağının sözünü verirken, "asıl bahar o zaman gelecek" dedi.

Taşyürek, bir gün önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Kartal'da 25 bin kişi ile birlikte ağırladıklarını hatırlatarak, Banliyö treninin açılışını gerçekleştirdiklerini ifade ederek, bizzat Erdoğan'ın uygulayacakları projeleri açıklayarak kendilerine ayrı bir moral verdiğini anlattı.

Ebubekir Taşyürek, Kartal'ın en geç 2 yıl içerisinde çehresinin değişeceğini, bir çok projelerinin de hayata geçirilmiş olacağını belirterek, özellikle Havaray ve Sosyal tesislerin bir an önce bitirileceğinin ısrarla üzerinde durdu.

Kartal AK PARTİ Belediye Başkan adayı Ebubekir Taşyürek'i bu etkinlikte de AK PARTİ Kartal İlçe Başkan yardımcısı Aydın Yavuz ile Meclis üyesi Haydar Göksoy ve AK PARTİ Milletvekili Serkan Bayram yalnız bırakmadı

Kaynak: Editör: admin
Etiketler: TAŞYÜREK, SEVGİSİ, İZDİHAMA, DÖNÜŞTÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı