Haber Detayı
14 Kasım 2019 - Perşembe 16:08
 
TBMM BAŞKANI SİVAS'TA
Cumhuriyet Üniversitesi Akademik Yıl açılışına katılmak üzere Sivas'a gelen TBMM Başkanı Mustafa Şentop Sivas Belediyesini de ziyaret etti.
SİYASET Haberi
TBMM BAŞKANI SİVAS'TA

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve belediye yönetimi tarafından karşılanan TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a Başkan Bilgin çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

“Sivas'ta bize yüklenen sorumluluğun bilinciyle emanete sahip çıkıyoruz” diyen Başkan Bilgin, “Hemşerilerimizin iyi ki Sivas'ta yaşıyorum dediği bir anlayışıyla hizmet ediyoruz. Şehrimize imar noktasında kültürel ve sosyal manada geliştiği, gençliğimizin milli ve manevi değerlere sahip olduğu güzel çalışmalar yapıyoruz.  Sayın Bakanımız İsmet Yılmaz'ın önderliğinde valiliğimiz, belediyemiz, kamu kurumlarımız ve STK'larımızla birlikte uyum içerisinde çalışıyoruz. İnşallah 5 yıl boyunca aldığımız bayrağı daha da ileriye götürecek sorumlulukla çalışacağız. Sizin bizlerin üzerinde her anlamda çok fazla emeğiniz var, emeklerinizden dolayı teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.” dedi.

 

TBMM Başkanı Şentop ise “Cumhuriyet Üniversitesi'nin düzenlediği bir program için Sivas'tayız. Üniversiteler şehirlere farklı hava katıyor. Cumhuriyet üniversitesinin yanı sıra ikinci üniversite de faaliyete girince Sivas için ayrı bir güce dönüşecek. Sivas ziyaretlerimiz kapsamında valiliğimizi belediyemizi ziyaret ediyoruz.  Hilmi Bey benim çok eski dostum. Sivas'a büyük hizmetler yapacağına inanıyorum tekrar tebrik ediyorum. Allah muvaffak etsin.” şeklinde konuştu.

 

Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve ekibi günün anısına TBMM Başkanı Şentop ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: Editör: admin
Etiketler: TBMM, BAŞKANI, SİVAS'TA,
Yorumlar
Haber Yazılımı