Haber Detayı
06 Kasım 2018 - Salı 19:19
 
TYGD ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
TYGD Doğu Anadolu Bölge Başkanı Said Yalçın ve yönetimi Malatya İl Emniyet Müdürü Dr.Ömer Urhal’ı makamında ziyaret etti.
KÜLTÜR Haberi
TYGD ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

TYGD Doğu Anadolu Bölge Başkanı Said Yalçın, ziyarette öncelikle İl Emniyet Müdürü Dr.Ömer Urhal’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Başkan Yalçın’’İl Emniyet Müdürlüğü teşkilatı ve tüm birimlerin titiz ve duyarlı çalışmaları sayesinde Malatya daha da yaşanabilir bir Kent olmuştur. Daha da Yaşanabilir bir Malatya için, Asayiş konusunda büyük katkı sağlayan İl Emniyet Müdürlüğü kapsamındaki birimlere ve  Şehrin huzurunu sağlayan tüm kolluk kuvvetlerine ayrıca teşekkür eder,başarılar dilerim’’dedi.
Polis ve medya ilişkilerinin de konuşulduğu ziyarette Emniyet Müdürü Urhal, Malatya  Basınının kente karşı duyarlılığını takdir ettiğini belirterek el ele huzurlu bir Malatya  için her zaman büyük bir özveri ile çalışacaklarını söyledi. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Malatya  İl Emniyet Müdürü Dr.Ömer Urhal, TYGD Doğu Anadolu Bölge Başkanı Said Yalçın’a ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Kaynak: Editör: admin
Etiketler: TYGD, ZİYARETLERİNİ, SÜRDÜRÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı