Haber Detayı
21 Eylül 2017 - Perşembe 23:13
 
ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANI HASAN CAN ‘10. Rize Tanıtım Günleri’ PROGRAMINA KATILDI
Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF) tarafından organize edilen, Ümraniye Belediyesinin de destekçisi olduğu ‘10. Rize Tanıtım Günleri’ Maltepe Sahili'nde başladı. Düzenlenen etkinliğe Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da katıldı.
YEREL Haberi
ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANI HASAN CAN ‘10. Rize Tanıtım Günleri’ PROGRAMINA KATILDI

Kaçkarların Başkenti, çayın ve muhabbetin demlendiği şehir Rize İstanbul’da! Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF) tarafından düzenlenen, Ümraniye Belediyesi’nin destekçisi olduğu ‘10. Rize Tanıtım Günleri’ Maltepe Sahili'nde başladı. Programa; TBMM Başkan Vekili, TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, AK Parti İstanbul Milletvekilleri ve Rize Milletvekilleri, Rize Valisi Erdoğan Bektaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye İlçe Kaymakamı Suat Dervişoğlu, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, İlçe Belediye Başkanları, AK Parti İlçe Başkanları ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu, Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF) Başkanı Recep Albayrak ve çok sayıda Rizeli katıldı.

Programa katılan protokol tarafından günün anlam ve önemine binaen konuşmalar yapıldı. Ardından destekçisi olduğumuz programda Başkan Hasan Can, Rizeliler Tanıtım Günleri kapsamında Rizeliler Derneği adına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na plaket takdim etti. Daha sonra programa katılan tüm protokol, ‘10. Rize Tanıtım Günleri’ açılış kurdelasını kesti.

‘Rize Tanıtım Günleri’nde vatandaşlar çadırları gezerek, yöresel ürünlerden satın alabilecek. Etkinlik alanında misafirler için birbirinden güzel ve çeşitli etkinlikler 5 gün boyunca devam edecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÜMRANİYE, BELEDİYE, BAŞKANI, HASAN, CAN, ‘10., Rize, Tanıtım, Günleri’, PROGRAMINA, KATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı