Haber Detayı
15 Nisan 2021 - Perşembe 18:58
 
"Tuzla'da Askeri Alanının Ticaret ve Turizm İmarına Açılmasına CHP Tuzla İlçe Başkanlığı İtiraz Etti."
CHP Tuzla İlçe Başkanı Av.Eren Ali Bingöl,İlçe Yöneticileri,Meclis Üyeleri ve Kadın Kolları Başkanı ile birlikte Ataşehir Çevre Şehircilik İl Müdürlüğüne Tuzla’da bulunan Askeri Alanın Turizm ve Ticaret alanına dönüştürülecek olan kısmı başta olmak üzere Nazım ve Uygulama İmar Planlarına askı süresi içerisinde itiraz ettiler.
SİYASET Haberi


> CHP Tuzla İlçe Başkanı Av.Eren Ali Bingöl,İlçe Yöneticileri,Meclis Üyeleri ve Kadın Kolları Başkanı ile birlikte Ataşehir Çevre Şehircilik İl Müdürlüğüne Tuzla’da bulunan Askeri Alanın Turizm ve Ticaret alanına dönüştürülecek olan kısmı başta olmak üzere Nazım ve Uygulama İmar Planlarına askı süresi içerisinde itiraz ettiler. Tuzla İçmeler mevkiinde bulunan  ve Çevre Şehircilik Bakanlığı  tarafından Askeri Alan’da yapılan İmar planının ranta dayalı bölümlerine dikkat çeken Av.Eren Ali Bingöl yaptığı açıklamada “Kendilerini her platformda yerli ve milli olarak tanımlayanların Ülkemizin askeri alanlarını Turizm ve Ticaret alanlarına dönüştürmeye çalıştığını Tuzlalı Hemşerilerimizin takdirine önemle sunmaktayız.
> Söz verdiğimiz gibi,Tuzla’nın güvencesi olacağız” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: "Tuzla'da, Askeri, Alanının, Ticaret, ve, Turizm, İmarına, Açılmasına, CHP, Tuzla, İlçe, Başkanlığı, İtiraz, Etti.",
Yorumlar
Haber Yazılımı